0004

Antena DVB-T2 PNI TV801 ze wzmacniaczem, do wewnętrznego sygnału telewizji cyfrowej 30dB FM/VHF/UHF kompatybilna z PNI TV901, kabel 4 m

Antena telewizyjna PNI yagi 14dB DVB-T2 na zewnątrz

Antena PNI 14 gb 14dB DVB-T2 zewnętrzna 19-elementowa A1911 (kanały 21-60) z adapterem impedancji. Antena jest idealna do odbioru cyfrowych stacji naziemnych o najwyższej jakości obrazu analogowego w całym kraju, z możliwością odbioru większej liczby kanałów telewizyjnych SD lub HD. Elementy są przykręcane do ramy. Antena umożliwia odbiór sygnału cyfrowego z odległych nadajników o długości do 15-20 km (w zależności od ulgi i przeszkód).
140,87 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-19DB-DVB

opis obrazu

Bezpłatna telewizja

Do bezproblemowego odbioru bezpłatnych stacji DVB-T2 nadawanych na terenie Rumunii konieczne jest posiadanie anteny i odbiornika DVB-T2.

Odbiornik DVB-T2 można już zintegrować z telewizorem lub należy go zakupić osobno (tuner cyfrowy DVB-T2 PNI TV901).

Stacje telewizyjne nadające bezpłatnie na terenie Rumunii to: TVR1, TVR1HD, TVR2, TVR3 oraz lokalne stacje TVR. Pozycje te mogą się różnić w zależności od obszaru, a szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej krajowego administratora: www.radiocom.ro

Antena telewizyjna DVB-T2

Antena telewizyjna PNI Yagi 14dB DVB-T2 składa się z 19 elementów i jest jedną z najlepszych anten na rynku w stosunku ceny do jakości. Antena ma wysoki zysk, dzięki czemu poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach odbioru sygnału.

Antena doskonale nadaje się do odbioru naziemnych stacji cyfrowych o doskonałej jakości obrazu do transmisji analogowej w dowolnym miejscu w kraju.

Elementy są już przykręcone do ramy. Antena umożliwia odbiór sygnału cyfrowego z nadajników na maksymalną odległość 15-20 km (w zależności od terenu i przeszkód)

opis obrazu

opis obrazu

Wiatr, deszcz i śnieg

Dzięki wytrzymałej konstrukcji antena dedykowana jest do montażu na zewnątrz i może pracować w każdych warunkach atmosferycznych, czy to wiatr, deszcz czy nawet śnieg.

W pakiecie antenowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szybkiej instalacji.

Po instalacji, aby podłączyć się do telewizora lub tunera telewizyjnego, nadal potrzebujesz kabla koncentrycznego do telewizora i wtyczek połączeniowych.

Dopasowanie jest ważne

Antena musi być zamontowana w najwyższej części domu na ścianie, balkonie lub dachu. Konieczna jest bezpośrednia widoczność pomiędzy nadajnikiem a miejscem, w którym odbywa się odbiór. Szczegółowe informacje na temat instalacji, przekaźników i zasięgu znajdziesz na stronie internetowej administratora transmisji ogólnopolskiej: www.radiocom.ro

Uchwyt na podporze musi być zamocowany tak, aby nie było możliwości oderwania się.

opis obrazu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Antena telewizyjna PNI yagi 14dB DVB-T2 na zewnątrz
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
Kod produktu PNI-19DB-DVB
Kolor Szary
Charakterystyka anteny
zarabiam maks. 14dB
Długość kabla 1300x320x410
Pakiet zawiera
Antena TAk
Akcesorium TAkPNI-19DB-DVB
Lang Rodzaj Imię Połączyć
RO Instrukcja obsługi Manual de utilizare Link