Antena PNI 19 dB DVB-T2

Antena telewizyjna PNI yagi 14dB DVB-T2 na zewnątrz

Antena wewnętrzna TV PNI 28dB DVB-T2

Antena wewnętrzna TV PNI 28dB DVB-T2 FM

Antena TV UIF PNI 44dB Zewnętrzny wzmacniacz DVB-T2 Tri-Digit ECO

Antywirusowa trójkolorowa antena A2660 Tri-Digit A2660 (kanał 21-69), wyposażona we wzmacniacz B4009 LNA-177 (maks. 30 dB), jest tańszą wersją znanego modelu A2675, z niemal wszystkimi tymi samymi parametrami. Ze względu na specjalną konstrukcję anteny (pomimo jej wielkości) ma ona duży zasięg. Wzmacniacz umożliwia nawet odbiór nadajników dalekiego zasięgu (do 50 km w zależności od rzeźby terenu i przeszkód).
210,71 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-44DB-DVB

opis obrazu

Bezpłatny telewizor

W celu bezproblemowego odbioru stacji niekodowanych w Rumunii na terytorium Rumunii, Radiocom wymaga przede wszystkim posiadania anteny i odbiornika DVB-T2.

Odbiornik DVB-T2 można już zintegrować z telewizorem (generalnie w ostatniej generacji) lub zakupić osobny (cyfrowy tuner DVB-T2 PNI TV901).

Stacje telewizyjne nadawane bezpłatnie w Rumunii to: TVR1, TVR1HD, TVR2, TVR3 i lokalne stacje TVR. Te posty mogą się różnić w zależności od regionu, a szczegółowe informacje można znaleźć na krajowej stronie administracyjnej: www.radiocom.ro

Antena TV DVB-T2

Antena TV UIF PNI 44dB DVB-T2 Tri Digit ECO ma 37 komponentów i jest jedną z najlepiej działających anten w stosunku ceny do jakości na rynku. Antena ma duże korzyści, dzięki którym poradzi sobie z najtrudniejszymi warunkami odbioru sygnału.

Wzmacniacz w pakiecie antenowym pozwoli na odbiór zarówno silnych sygnałów (w przypadku pracy pasywnej), jak i słabych sygnałów, a wzmacniacz jest kluczem do poprawy sygnału.

opis obrazu

opis obrazu

Wiatr, deszcz i śnieg

Dzięki solidnej konstrukcji ze stali nierdzewnej antena jest przeznaczona do montażu na zewnątrz i może pracować w każdą pogodę, wiatr, deszcz, a nawet śnieg.

W pakiecie antenowym znajdziesz niezbędne elementy do natychmiastowej instalacji i użytkowania. Kabel koncentryczny jest kupowany oddzielnie.

Montaż jest ważny

Antena powinna być zamontowana w najwyższej części domu na ścianie, balkonie lub dachu. Konieczne jest zapewnienie bezpośredniej widoczności między nadajnikiem a miejscem odbioru. Znajdź szczegóły dotyczące instalacji, transmisji i zasięgu na stronie internetowej National Broadcasting Administrator: www.radiocom.ro

Uchwyt na wsporniku musi być zamocowany tak, aby nie mógł zostać odłączony.

opis obrazu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Antena TV UIF PNI 44dB Zewnętrzny wzmacniacz DVB-T2 Tri-Digit ECO
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
kolor szary
Zawiera antenę
wymiary rozmieszczono 1050 x 510 x 540
wypłata maks. 46dB
Pakiet zawiera
moc tak
antena tak

PNI-44DB-DVB
Lang Rodzaj Imię Połączyć
RO Instrukcja obsługi Manual Antena TV UIF PNI 44dB DVB-T2 Tri Digit ECO rev1 Link
RO Instrukcja obsługi Manal de utilizare Antena TV UIF PNI 44dB rev0 Link