0001

Bezprzewodowy alarm naziemny PGG PGG PG1010

Bezprzewodowy system alarmowy GSM / PTSN PNI PG200 dla 99 sieci bezprzewodowych i 2 sieci przewodowych

Bezprzewodowy bezprzewodowy zestaw wykrywania włamań z maksymalnie 99 strefami bezprzewodowymi i 2 przewodowymi obszarami, zintegrowany komunikator PSTN i GSM 2G, programowalne wyjście i możliwość zdalnego monitorowania. Główne funkcje: - Uzbrajanie / rozbrajanie zdalnego systemu za pomocą pilota lub SMS-a i / lub połączenia telefonicznego; - Inteligentne wzmocnienie gruntowania; - przycisk paniki na pilocie; - Możliwość rejestracji w prywatnych wysyłek; - Autonomia z powodu wewnętrznej baterii i ostrzeżenia SMS o braku zasilania; - Możliwość podłączenia zewnętrznego syreny; - Można wybrać / Wyślij SMS na maksymalnie 6 numerów telefonicznych; - Można skonfigurować przez Call lub / i SMS
376,94 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PG200

Niezależność dzięki komunikatorowi GSM 2G

Teraz za pomocą karty SIM na kartę/abonament z obsługą 2G włożonej do systemu alarmowego, będziesz otrzymywać powiadomienia o włamaniu i nie tylko, natychmiast na swój telefon komórkowy w formie SMS-a lub połączenia głosowego ze spersonalizowaną wiadomością.

Komunikacja bezprzewodowa

System alarmowy oferuje: szybką, łatwą i wygodną instalację przy minimalnym zakłóceniu domu dzięki bezprzewodowej komunikacji między urządzeniem a czujnikami ruchu/magnetycznymi. Urządzenie pozwala na użycie do 99 czujników bezprzewodowych + 2 czujniki przewodowe.

Potężna syrena

System wyposażony jest w bardzo silną syrenę alarmową wewnętrzną (>= 110 dB), która jest słyszalna z bardzo dużej odległości i może uniemożliwić lub powstrzymać wszelkie próby włamania do chronionego obiektu. Możesz dodać syrenę zewnętrzną do systemu alarmowego, aby uzyskać silniejszy alarm dźwiękowy i ostrzeżenie.

Zdalne uzbrajanie / rozbrajanie

Skorzystaj ze zwiększonego komfortu podczas uzbrajania i rozbrajania systemu dzięki 2 pilotom zdalnego sterowania w pakiecie, które są wyposażone w te funkcje. Odległość robocza jest wystarczająco duża, do 100 m w otwartym terenie. Oprócz tego system alarmowy umożliwia wysyłanie poleceń z telefonu komórkowego za pomocą wiadomości SMS lub klasycznego połączenia.

Podwójny alarm GSM + telefon stacjonarny

System alarmowy wyposażony w 2 modemy: GSM i telefon stacjonarny pozwoli na połączenie do 6 numerów telefonów (komórkowy lub stacjonarny) w przypadku zagrożenia i/lub wykrycia próby włamania na chroniony obiekt.

Inteligentne uzbrojenie obwodowe

Podobnie jak system profesjonalny, system ten umożliwia również inteligentne uzbrajanie obwodu alarmowego. W ten sposób alarm pozwoli Ci poruszać się wewnątrz wybranego obwodu, wykrywając i ogłaszając tylko próby wyjścia lub wejścia do chronionej przestrzeni.

Rodzaje stref włamania

System wyposażony jest w 7 stref włamaniowych, które można przypisać do wszystkich czujników detekcji (ruch/magnetyczne): standardowa, inteligentna, alarmowa, multi-urządzenia, z opóźnieniem, z powtarzaniem. Wszystkie te obszary pozwalają na jasne zdefiniowanie funkcji każdego czujnika i sposobu jego działania.

Inteligentne programowanie

Do sterowania głównymi funkcjami systemu alarmowego możesz użyć dowolnego telefonu stacjonarnego lub komórkowego. Polecenia mogą być wysyłane za pomocą wiadomości SMS lub połączenia telefonicznego, po którym następuje sekwencja klawiszy. Możesz więc wysyłać polecenia: załączenia/wyłączenia czuwania, włączenia/wyłączenia sygnalizatora, odsłuchu dźwięku, odtworzenia komunikatu alarmowego, włączenia dodatkowego głośnika itp.

Pełny pakiet

Produkt dostarczany jest w pakiecie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do instalacji i natychmiastowej eksploatacji. W zestawie znajdziemy: 1 bezprzewodowy czujnik ruchu, 1 magnetyczny czujnik bezprzewodowy, syrenę wewnętrzną, 2 piloty bezprzewodowe, antenę GSM, zasilacz 220V.

ID dzwoniącego

System alarmowy wyposażony jest w protokół Contact ID, który pozwoli na automatyczny kontakt prywatnego dyspozytora ochrony i ochrony w nagłych przypadkach (włamanie, próba włamania, penetracja chronionego obszaru).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bezprzewodowy system alarmowy GSM / PTSN PNI PG200 dla 99 sieci bezprzewodowych i 2 sieci przewodowych
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
Kod produktu PG200
Wsparcie http://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=53&t=2534&p=4842#p4842
Charakterystyka ogólna
Strefy bezprzewodowe 99 stref
Obszary przewodowe 2 strefy
Komunikator GSM 2G i linia stacjonarna
Wspólne numery telefonów 5 numerów
Numery telefonów alarmowych 1 numer
Ekran LED 4 znaki
Wewnętrzna jednostka centralna akumulatorów Tak
Zegar czasu rzeczywistego Tak
Instrukcje głosowe Tak
Pilot Tak
Wyjścia przekaźnikowe Tak, 1 przekaźnik
Monitorowanie żywności Tak
Pakiet zawiera
Jednostka centralna Tak
Bezprzewodowy czujnik ruchu Tak
Bezprzewodowy kontakt magnetyczny Tak
Zdalny 2 szt
Syrena Tak
Moc Tak
Kabel telefoniczny Tak
Wspornik montażowy Tak
Antena GSM TakPG200
Lang Rodzaj Imię Połączyć
EU Deklaracja zgodności Declaratie de confirmitate RO, EN, HU, PL Link
HU Deklaracja zgodności Garancialevél & Minöségi nyilatkozat Link
HU Instrukcja obsługi Használati útmutató Link
PL Instrukcja obsługi User manual PL Link
RO Instrukcja obsługi Manual de utilizare BG Rev5 Link