PNI Chuango H4

System alarmowy wireless PNI SmartHome H4 komunikator GSM WIFI i GPRS

Bezprzewodowy System Alarmowy Pni 2700A Dla 99 Stref Bezprzewodowych

Bezprzewodowy zestaw wykrywania i sygnalizacji z maksymalnie 99 strefami, zintegrowany komunikator PSTN i możliwość zdalnego monitorowania. Szczegółowy samouczek dotyczący konfiguracji systemu alarmowego PNI 2700A: http://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=53&t=2534&p=4842#p4842 Ochrona hasłem dla panelu hasła jest włączona z * 11 * Wyłączenie ochrony hasłem odbywa się za pomocą * 10 * Domyślne domyślne hasło dla systemu to 0000. Aktywując ochronę hasłem, dowolne polecenie (zbrojenie / rozbrojenie i programowanie parametrów systemu) odbywa się tylko poprzez wprowadzenie poprawnego hasła.
227,58 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
2700A

Bezprzewodowe czujniki wykrywania

komunikacja bezprzewodowa
System alarmowy oferuje: szybki, łatwy i wygodny montaż przy minimalnych zakłóceniach w domu dzięki bezprzewodowej / bezprzewodowej komunikacji między centralą a czujnikami ruchu / magnetycznymi. Możesz użyć do 99 czujników.
System jest wyposażony w bardzo silną syrenę alarmową (110 dB), która jest słyszalna z dużych odległości i może zapobiec lub zatrzymać każdą próbę włamania do chronionej obudowy.

Bardzo mocna syrena

silna syrena

Zdalne uzbrojenie / rozbrojenie

uzbrojenie, rozbrojenie

Skorzystaj ze zwiększonego komfortu podczas uzbrajania i rozbrajania systemu dzięki 2 pilotom w pakiecie, które są wyposażone w te funkcje. Odległość robocza jest wystarczająco duża, do 100 mw terenie otwartym. System alarmowy umożliwia dodanie dodatkowych pilotów.
System alarmowy wyposażony jest w modem do stacjonarnej linii telefonicznej, na który można dzwonić pod 6 numerów w przypadku awarii i / lub wykrycia próby włamania. Ponadto zakład wyposażony jest w protokół Contact ID, który umożliwi zarówno automatyczny kontakt dyspozytora ochrony prywatnej, jak i ochronę w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej (włamanie, próba włamania, wejście w chroniony obwód).

Alarm stałej linii telefonicznej

telefonia stacjonarna

Inteligentne wzmocnienie obwodowe

uzbrojenie, rozbrojenie

Podobnie jak system profesjonalny, system ten pozwoli na inteligentne wzmocnienie obwodowe alarmu. Tym samym alarm pozwala na poruszanie się po obwodzie i wykrywa, zapowiada jedynie próby wyjścia lub penetracji wewnątrz chronionego pomieszczenia.
System posiada 7 typów wejść włamaniowych, które można przypisać do wszystkich czujników detekcji (ruchu / magnetyczne): standardowe, inteligentne, awaryjne, wielourządzeniowe, opóźnione, powtarzalne. Wszystkie te obszary pozwalają na jasne zdefiniowanie funkcji każdego czujnika i trybu działania.

Obszary wykrywania

7 rodzajów terenów

Programowanie zdalne

inteligentne programowanie

Za pomocą dowolnego urządzenia telefonicznego możesz zadzwonić na numer linii podłączonej do centrali. Możesz włączyć / wyłączyć alarm dźwiękowy, uzbroić / rozbroić system lub monitorować dźwięk.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bezprzewodowy System Alarmowy Pni 2700A Dla 99 Stref Bezprzewodowych
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
Kod produktu 2700
Wsparcie http://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=53&t=2534&p=4842#p4842
Charakterystyka ogólna
Strefa bezprzewodowa 99 stref
Obszary przewodowe 0 strefa
komunikator Linia naziemna
Wspólne numery telefonów 5 liczb
Numery telefonów alarmowych 1 numer
Ekran 2-znakowa dioda LED
Jednostka centralna baterii wewnętrznej tak
Zegar czasu rzeczywistego Nie
Instrukcje głosowe
Pilot tak
Wyjście przekaźnikowe Nie
Monitorowanie żywności Nie
Pakiet zawiera
Jednostka centralna tak
Bezprzewodowy czujnik ruchu tak
Bezprzewodowy kontakt magnetyczny tak
Zdalny 2 szt
Syrena tak
Moc tak
Kabel telefoniczny tak2700A
Lang Rodzaj Imię Połączyć
BG Instrukcja obsługi Manual in lb bulgara Link
EU Deklaracja zgodności Declaratie de conformitate RO, EN, HU, PL Link