Antena PNI 19 dB DVB-T2

Antena telewizyjna PNI yagi 14dB DVB-T2 na zewnątrz

DVB-T2 Tuner cyfrowy PNI TV901 z wbudowaną anteną

W zestawie cyfrowy tuner telewizyjny z anteną aparatu 3dB. Odległość odbioru zależy od odległości od nadajnika, emisji emitera, reliefu i przeszkód między urządzeniami. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasięgu, siły sygnału, zalecanego typu anteny, patrz www.radiocom.ro. PNI TV901 nie odbiera kanałów od prywatnych operatorów kablowych, ponieważ nie transmitują one częstotliwości DVB-T2.
149,89 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-TV901

cyfrowy tuner pni

Ważna informacja

Do odbioru anteny zawartego w pakiecie wymagana jest bezpośrednia widoczność z przekaźnikiem, który emituje DVB-T2 na maksymalną odległość 3 km. Zalecamy montaż w pobliżu okna, które ma widoczność do przekaźnika.

W przypadku większych odległości od przekaźnika zakupiona jest zewnętrzna antena DVB-T2 z lub bez wzmacniacza sygnału zamontowanego możliwie jak najwyżej na budynku . Są przypadki, w których działa z klasycznymi antenami, ale nie zalecamy tego.

W tej chwili w Rumunii żadne stacje radiowe nie są nadawane w sygnale cyfrowym.

Tuner cyfrowy DVB-T2 PNI TV901 nie odbiera kanałów od prywatnych operatorów kablowych (RDS, UPC, Telekom itp.), Ponieważ nie nadają DVB-T2.

Przed złożeniem zamówienia możesz sprawdzić w komentarzach, jaka jest jakość sygnału w Twojej okolicy, wraz z innymi wskazówkami i rozwiązaniami.

cyfrowy tuner pni

Oglądanie cyfrowych kanałów telewizyjnych nadawanych na ziemi w systemie DVB-T2

Tuner cyfrowy DVB-T2 PNI TV901 odbiera naziemne stacje telewizyjne nadawane bezpłatnie przez telewizję krajową: TVR HD, TVR 1, TVR 2 TVR 3 i lokalne TVR. W tej chwili możesz otrzymać 9 i z czasem będzie się to rozwijać. Istnieje możliwość, że na obszarach przygranicznych kraju zostaną odebrane inne stanowiska.

Więcej informacji na temat emisji i zasięgu naziemnego sygnału DVBT-2, rodzajów anten zalecanych w Rumunii można znaleźć na stronie Narodowego Towarzystwa Radiokomunikacyjnego: www.radiocom.ro. Tuner cyfrowy DVB-T2 PNI TV901 nie odbiera kanałów od prywatnych dostawców telewizji kablowej, ponieważ nie nadają DVB-T2.

Odbiór kanałów HD

Oprócz klasycznych kanałów telewizji naziemnej urządzenie może także odbierać i odtwarzać kanały HD. TVR HD jest obecnie odbierany w Rumunii.

Aby uzyskać odbiór wysokiej jakości, połączenie telewizora z tunerem cyfrowym można również wykonać kablem HDMI. Należy pamiętać, że kabel HDMI nie jest dołączony do opakowania.

cyfrowy tuner pni

cyfrowy tuner pni

Nagrywanie USB

Bardzo ważną zaletą tego urządzenia jest to, że możesz ustawić lub nawet zaplanować nagrywanie żądanego programu, gdy jesteś poza domem lub oglądasz inną stację telewizyjną, ale nie chcesz stracić pierwszeństwa. Aby to zrobić, oprócz pamięci USB (pendrive lub zewnętrznego dysku twardego) będziesz potrzebować miejsca na zapisanie nagrania.

Odtwarzaj pliki z USB

Tuner telewizyjny może być również używany jako klasyczny odtwarzacz multimedialny do odtwarzania zdjęć / audio / wideo na ekranie telewizora, nawet jeśli ten ostatni nie ma wejścia USB. Wystarczy podłączyć urządzenie do telewizora za pomocą kabla AV lub HDMI i pamięci USB z żądanymi plikami w urządzeniu. Obsługiwane pliki to: Zdjęcie: JPEG / BMP / PNG, Audio: MP3 / AAC, Wideo: AVI / MPG / DAT / VOB / MKV / MJPEG.

cyfrowy tuner pni

cyfrowy tuner pni

Ergonomiczna konstrukcja i małe wymiary

Urządzenie ma ładną konstrukcję i małe wymiary, 12,6 x 8,3 x 2,7 cm / 147 g, co pozwala zmieścić się w każdym pomieszczeniu bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni. Dołączona antena ma tylko 14,5 cm, ale jeśli zamontujesz ją jak najbliżej okna, uzyskasz bardzo dobre wyniki.W zależności od obszaru, zasięgu, siły sygnału, odległości od przekaźnika emisyjnego może być konieczne posiadanie zewnętrznej anteny DVB-T2 z lub bez wzmocnienia dla poprawnego odbioru.

Kompletny pakiet

Produkt jest dostarczany ze wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do uruchomienia (zasilacz, antena telewizyjna, kabel AV) oraz dedykowanym pilotem, za pomocą którego można sterować kanałami i / lub programować nagrywanie, przeglądać elektroniczny przewodnik telewizyjny i inne ustawienia.

cyfrowy tuner pni

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DVB-T2 Tuner cyfrowy PNI TV901 z wbudowaną anteną
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
Kod produktu PNI-TV901
kolor czarny
Funkcje tunera
wejścia ANT-IN / USB 2.0
wyjścia HDMI / AV
karmienie 5 V / 2 A.
Wymiary / waga 126 x 83 x 27 mm / 147g
Odtwarzacz multimedialny tak
Obsługiwane pliki Zdjęcie: JPEG / BMP / PNG Audio: MP3 / AAC Wideo: AVI / MPG / DAT / VOB / MKV / MJPEG
Rejestracja programu Tak, natychmiastowe / zaplanowane / przesunięcie czasowe
Częstotliwość pracy DVB-T2 (naziemny)
temparature -26 ° C ~ + 60 ° C
Funkcje anteny
Wymiary / waga 14,5 (w tym podstawa)
wypłata 3dB
Podstawa magnetyczna Tak, 3 cm
Długość kabla 120cm
Wtyczka Wtyczka TV taty
Pakiet zawiera
Tuner telewizyjny tak
moc tak
Kabel AV tak
zdalny tak
antena takPNI-TV901
Lang Rodzaj Imię Połączyć
EU Deklaracja zgodności Declaratie de conformitate EN, ES, HU, IT, PL, RO Link
EU Instrukcja obsługi User manual EN-DE-ES-FR-HU-IT-PL-RO Link