Obudowa PNI Fly Protection do Samsung S3

Obudowa PNI Fly Protection do Samsung S3

PNI HC41

Ładowarka USB PN41 HC41 do telefonów, tabletów, aparatów fotograficznych

Smartwatch PNI M3 firmy Rikomagic

Smart Watch PNI M3 firmy Rikomagic Idealne akcesorium do smartfona podczas joggingu, spacerów lub ćwiczeń na świeżym powietrzu. Synchronizuje się przez Bluetooth z dowolnym smartfonem z Androidem lub IOS i: * Możesz dzwonić lub odbierać połączenia w trybie głośnomówiącym * Otrzymuj powiadomienia z aplikacji na smartfony takie jak Facebook, Twitter itp. * Możesz kontrolować swój odtwarzacz muzyczny na smartfonie * posiada funkcję anty-zagubioną lub wibruje, gdy odsuwa się od więcej niż 5 m smartfona Klasyczne funkcje: * zegar (możesz ustawić 2 style wyświetlania) * Timer * kalendarz * alarm krokomierz
225,86 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
SW-MKM3

Monitorowanie audio i wideo

Dzięki PNI M3 możesz odbierać połączenia telefoniczne lub wykonywać bezpośrednie połączenia z ekranu inteligentnego zegara. Synchronizując się z telefonem, możesz wyświetlić dowolną wiadomość lub alert na ekranie zegara, możesz użyć dowolnej aplikacji zainstalowanej w telefonie, takiej jak Facebook, Twitter, alarm, pogoda, kalendarz, kalkulator, krokomierz itp.

Smartwatch PNI M3 firmy Rikomagic

Oglądaj w nocy

Smartwatch PNI M3 firmy Rikomagic

PNI M3 to inteligentny partner obsługujący bluetooth oparty na systemie operacyjnym Linux. Jego stylowy wygląd sprawia, że idealnie pasuje do każdej sytuacji. W czasie wolnym oglądaj zdjęcia lub muzykę na smartfonie za pomocą zegara M3 PNI.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Smartwatch PNI M3 firmy Rikomagic
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
Kod produktu SW-mkm3
Ogólne funkcje
System operacyjny Linux
Pilot zdalnego sterowania - Bluetooth V3.0 - Częstotliwość BT 2,0 Hz - 2,480 GHz
Cechy fizyczne
wymiary 53 x 39,8 x 12,8 mm
Złącza audio / wideo / sieciowe / do przechowywania
Port Micro USB Tak, 1 port