System nawigacji GPS PNI L810 7 cali, 800 MHz, 256 MB pamięci DDR, 8 GB pamięci wewnętrznej, nadajnik FM

System nawigacji GPS PNI L810 7-calowy ekran, 800 MHz, 256 MB DDR, pamięć wewnętrzna 8 GB, nadajnik FM

Garmin Zūmo 346LMT-S

Nawigacja GPS dla motocykla Garmin Zūmo 346lmt-s garmin-mappa Eu ovest kod c1383

System nawigacji GPS Garmin Zumo 396LMT-S na mapie Europy zawierał 4,3-calowy wyświetlacz

Garmin Zūmo 396LMT-S System nawigacji GPS GARMIN-MAPPA Kod UE C1384
2 137,56 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
C1384

Zamień trasy w przygody

Dzięki odpornej na warunki atmosferyczne obudowie, funkcjom łączności bezprzewodowej i 4,3-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu, który można używać w rękawiczkach, nasz motocyklowy nawigator zūmo ® 396LMT-S został zaprojektowany tak, aby zamienić proste podróże w trudne, wymagające przygody. Możesz dzielić się dobrą zabawą ze znajomymi .

trasa

wycieczka grupowa

Zaangażuj swoją grupę

Urządzenie zūmo® 396LMT-S, wyposażone w opcje Garmin Adventurous Routing, które pomagają unikać nudnych tras drogowych, pozwala określić preferencje dotyczące trasy, czyli tych wietrznych, stromo nachylonych tras o trudnym terenie, które lubisz. Możesz łatwo wysyłać pliki GPX z telefonu 4 do urządzenia zūmo lub udostępniać pliki GPX innym podróżnikom, aby wszyscy podążali tą samą ścieżką. Gdy urządzenie zūmo jest sparowane z telefonem, aplikacja Smartphone Link aktywuje także funkcję LiveTrack, przydatną funkcję, która umożliwia znajomym śledzenie ruchu w czasie rzeczywistym, gdy idziesz na spacer.

Więcej korzyści Bluetooth®

Dla większej wygody sparuj urządzenie zūmo ze smartfonem i zestawem słuchawkowym lub zestawem słuchawkowym obsługującym technologię Bluetooth (sprzedawane osobno), aby wykonywać i odbierać połączenia bez konieczności zdejmowania rękawiczek lub słuchawek. Przechowuj telefon w kieszeni lub sakwie i ciesz się rozmowami w trybie głośnomówiącym bez rozpraszania się. Możesz także otrzymywać spersonalizowane powiadomienia z telefonu o połączeniach, wiadomościach tekstowych, alertach aplikacji i nie tylko. Ponadto możesz nawet sterować muzyką 3 i listami odtwarzania ze smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu przeglądarki zūmo. W ten sposób możesz zabrać swoją muzykę ze sobą.

odtwarzanie muzyki przez bluetooth

informacje w czasie rzeczywistym

Bezpłatne informacje o ruchu drogowym i pogodzie w czasie rzeczywistym

Co się dzieje przed tobą? zūmo ® 396LMT-S może łączyć się z aktualnymi informacjami o ruchu drogowym i pogodzie za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link. Ta bezpłatna aplikacja mobilna łączy urządzenie zūmo z telefonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android .

Wbudowane Wi-Fi pozwala być na bieżąco

Aktualizacja map i oprogramowania jest łatwa, ponieważ urządzenie zūmo ® 396LMT-S ma wbudowaną łączność Wi-Fi. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i masz połączenie z siecią Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie na ekranie, aby przeprowadzić aktualizacje za naciśnięciem jednego przycisku. Nie ma potrzeby podłączania urządzenia zūmo do komputera.

Funkcja Wi-Fi

alarm pilota

Lepsza koncentracja dzięki alertom pilota

Aby pomóc Ci lepiej skoncentrować się na drodze i zapewnić bezpieczniejszą podróż, urządzenie zūmo ® 396LMT-S oferuje przydatne ostrzeżenia o ciasnych przednich zakrętach, zmianach, przejazdach kolejowych lub przejściach dla zwierząt, ze szkołami i innymi osobami. Otrzymasz również powiadomienie, gdy masz zamiar wejść w zakazany kierunek. Będziesz otrzymywać powiadomienia o pobliskich stałych światłach drogowych i radarach 6 . Ponadto w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu 7 zasugeruje zrobienie sobie przerwy i wskaże miejsca odpoczynku, które można rozważyć po kilku godzinach podróży. Dla większego spokoju, funkcja automatycznego powiadamiania o zdarzeniu 8 w urządzeniu zūmo wysyła w przypadku incydentu wiadomość tekstową z informacjami o lokalizacji do domyślnego kontaktu.

Przestań jeździć z prawie pustym zbiornikiem

Zintegrowany komputer podróżny z cyfrowym wskaźnikiem poziomu paliwa jest standardowo wyposażony w urządzenie zūmo ® 396LMT-S. Ułatwia to oszacowanie, ile mil możesz przebyć, dopóki zbiornik nie będzie pusty. Dynamiczne alerty o tankowaniu informują o konieczności tankowania, a nawet dają opcje lokalizacji stacji benzynowych. Przydatny wskaźnik ograniczenia prędkości informuje, kiedy należy zwolnić. Ponadto cyfrowy wyświetlacz kompasu i baza danych punktów szczególnych (POI) dla motocykla mogą pomóc w znalezieniu warsztatów motocyklowych, dealerów i innych lokalizacji. Urządzenie zūmo zawiera również dziennik historii serwisów, który pomaga śledzić interwały serwisowe, przebieg i serwis motocykla.

ostrzeżenie o zbiorniku

narzędzia nawigacyjne

Narzędzia nawigacyjne

Podczas jazdy zūmo ® 396LMT-S funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu zapewnia wskazówki głosowe i jasne kolorowe strzałki na ekranie, aby wskazać prawy pas do następnego skrętu lub zjazdu. Wyświetlane są skrzyżowania i zmiany na trasie, aby ułatwić nawigację po skomplikowanych przejściach. Funkcja trasy do przodu w urządzeniu zūmo umożliwia również łatwe wyświetlanie interesujących miejsc i punktów orientacyjnych na trasie bez opuszczania widoku mapy na ekranie nawigacji. Ponadto łatwe definiowanie trasy umożliwia dodanie punktu na mapie, aby zmienić trasę i przejść przez ulubione obszary lub drogi. Ponadto nazwy ulic i wypowiadane wskazówki pozwalają skupić się na drodze. Garmin Real Directions zapewnia wskazówki, korzystając z łatwo rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, budynków i sygnalizacji świetlnej (np. „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”). Urządzenie zūmo jest również wyposażone w funkcję TracBack ® , która pozwala podróżować tą samą trasą w przeciwnym kierunku w drodze powrotnej.

Kompleksowa konstrukcja, sprawdzona na trasie

Zaprojektowany przez motocyklistów dla motocyklistów, wytrzymały zūmo ® 396LMT-S oferuje wiele przydatnych technologii do jazdy między kierownicami kierownicy touch, która umożliwia szybkie i łatwe wprowadzanie informacji, nawet w rękawiczkach. Solidna obudowa jest odporna na opary paliwa, promienie ultrafioletowe, deszcz i nie tylko.

złożony projekt

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:System nawigacji GPS Garmin Zumo 396LMT-S na mapie Europy zawierał 4,3-calowy wyświetlacz
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
Producent Garmin
Kolor produktu Czarny
wyświetlacz LCD
Rozmiar ekranu 4,3 cala
Rozdzielczość ekranu 480 x 272 pikseli
Ściemniacz (jasność ekranu) TAk
nawigacja GPS
Moduł GPS TAk
Mapa w zestawie Tak, z dożywotnią aktualizacją
Inne szczegóły
karmienie 12 V
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 12,5 x 8,6 x 2,5 cm
Pakiet zawiera
Przenośna nawigacja TAk
Zasilanie samochodu TAk
Wspornik przedniej szyby TAk