Kabel wideo i PNI CCTV 30M

Kabel wideo i zasilacz PNI CCTV 30M do 30m kamery monitorującej

Wewnętrzny cyfrowy dysk twardy Western Digital WD10PURX HDD 1 TB Fioletowy CCTV

Dysk twardy Western Digital Purple WD10PURX, 1 TB jest dedykowany i zalecany do systemów nadzoru w zakresach hobby i półprofesjonalnych. W przeciwieństwie do innych nośników pamięci dedykowanych komputerom osobistym, laptopom, ta fioletowa seria została zaprojektowana i gwarantowana do pracy 24 godziny na dobę, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez zatrzymywania się przez całe życie.
300,46 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
HDD-WD-1TB

Prezentacja wideo

WD fioletowy

Idealny wybór do systemów nadzoru wideo

Dysk WD Purple HDD został specjalnie zaprojektowany do pracy w trybie 24/7, obsługując ciągłe nagrywanie wymagane w systemach nadzoru wideo.

Zoptymalizowany do obsługi do 32 kamer monitorujących HD

Dyski twarde WD Purple są zoptymalizowane pod kątem obsługi do 32 kamer do monitoringu w rozdzielczości HD, co zapewnia elastyczność w zakresie modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu w przyszłości.

WD fioletowy

WD fioletowy

HDD do PC lub HDD do systemów monitoringu

Ponieważ nie używałbyś roweru do przewożenia towarów, ponieważ nie jest on odpowiedni, nie powinieneś używać dysku twardego PC do systemów nadzoru wideo, ponieważ nie został on stworzony do takich zastosowań. Dyski twarde do komputerów PC są zbudowane tak, aby działały przez krótki czas i nie są odporne na duże wahania temperatury lub wibracje powodowane przez sprzęt do nagrywania wideo.

Nagrywanie obrazów zapewnia spokój ducha

Nawet jeśli chronisz mienie osobiste, bliskich lub monitorujesz firmę, którą zbudowałeś z wysiłkiem, możesz polegać na nagraniach zapisanych na dysku twardym stworzonym przez jednego z najbardziej znanych światowych producentów nośników danych. Dysk WD Purple jest odporny na wysokie temperatury i nieprzerwaną pracę, co jest niezbędne w systemach nadzoru wideo.

WD fioletowy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wewnętrzny cyfrowy dysk twardy Western Digital WD10PURX HDD 1 TB Fioletowy CCTV
Twoja ocena
Identyfikacja produktu
Producent Western Digital
Charakterystyka
Berło SATA 3
Pojemność 1,0 TB
Prędkość obrotowa IntelliPower
Bufor 64 MB
rozmiar 26,1x147x101,6 mm (wysokość, długość, szerokość)
Waga 0,45 kgHDD-WD-1TB
Lang Rodzaj Imię Połączyć
HU Deklaracja zgodności Garancialevél Link
RO Deklaracja zgodności Certificat de garantie Link