PNI RJ45

Wtyk PNJ RJ45 do kabla UTP Cat6 zestaw 10 szt

POE-P2

Pasywny rozdzielacz POE PNI POE-P2 do systemów monitoringu

Wtyczka PNJ RJ45 do zestawu kabli UTP Cat5 10 szt

Wtyczka PNJ RJ45 do zestawu kabli UTP Cat5 10 szt
72,64 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-RJ45CAT5X

opis obrazu

Łatwy w instalacji

Kabel Ethernet jest uważany za podstawowy element każdej sieci komunikacji internetowej. Kable są dostosowane do różnych poziomów ekranowania, promieniowania UV, blokowania wody, chemikaliów, gryzoni, ognia, temperatury, elastyczności i wydajności elektrycznej.

Każde rozwiązanie kabla Ethernet jest tak dobre, jak najsłabszy element. Innymi słowy, kabel wysokiej jakości jest łatwy do pokonania przez złącze niskiej jakości. Podobnie złącze wysokiej jakości nie może poprawić wydajności kabla niskiej jakości .

Ale bez gniazda wysokiej jakości i łatwego do zainstalowania nie będziesz się różnił, z tego powodu gniazdo PNI RJ45 pozwala technikom umiejętnie instalować ekranowane złącza RJ45 na kablach Cat 5 przy minimalnym wysiłku i zapewnieniu maksymalnej wydajności.

Kompatybilny z dowolnymi szczypcami do zaciskania

Użycie szczypiec do zaciskania pozwala na wprowadzenie przewodów przez złącza i przez przód, umożliwiając technikowi sprawdzenie odpowiedniej kolejności okablowania przed zaciśnięciem złącza, zmniejszając w ten sposób straty i czas.

opis obrazu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wtyczka PNJ RJ45 do zestawu kabli UTP Cat5 10 szt
Twoja ocena
cechy
Cecha 1 Gniazdo RJ45 na kabel UTP Cat5
Cecha 2 Gniazdo PNI RJ45 na kabel UTP kategorii 5