PNI - O nas

Kim jesteśmy?

Importer, Dystrybutor

ONLINESHOP SRL, firma założona w 2004 r., Jest ważnym producentem na wysoce konkurencyjnym rynku. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług, opracowuje i wdraża spersonalizowane rozwiązania oraz zapewnia klientom specjalistyczną pomoc. Nasza firma posiada szeroki zakres usług w zakresie komunikacji radiowej CB, nadzoru i elektroniki samochodowej, w tym: doradztwo techniczne, montaż, instalacja i konserwacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Nasza Oferta

Asortyment produktów

Zgodnie z rosnącymi wymaganiami współczesnego konsumenta, nasza oferta produktów jest stale zróżnicowana dzięki niedrogim, wielofunkcyjnym, zrównoważonym, ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska produktom. Oferta naszych produktów pod markami PNI, SilverCloud, Midland, Albrecht i TTi obejmuje stacje radiowe CB i PMR, systemy nadzoru i alarmowe oraz elektronikę samochodową. Nasza firma, choć średniej wielkości, jest w stanie szybko dostosować się do środowiska biznesowego i wymagań rynkowych i może dostarczyć kompletne rozwiązania zarówno dla klientów prywatnych, jak i dużych dystrybutorów w Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.

 

Historia

Strategie i ewolucja

ONLINESHOP SRL, dziś z ponad 1000 produktów w portfoliu, wszedł na rynek dystrybucji ze stacjami radiowymi CB w 2004 r., Będąc jednym z głównych promotorów zjawiska CB w Rumunii. W 2006 r. Został jedynym autoryzowanym importerem produktów Midland w Rumunii. Równolegle z rozwojem i rozszerzaniem oferty produktowej, nastąpił branding firmy, a w 2009 r. Marka PNI została przyjęta i wdrożona na poziomie stacji radiowych CB i anten radiowych. Sześć lat później nowa nazwa, SilverCloud, rozwija się, rozszerzając naszą linię produktów. W ostatnich latach nasza firma zainwestowała w import produktów, od stacji radiowych CB i PMR, po systemy bezpieczeństwa, elektronikę samochodową i oprawy oświetleniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii LED.

Dzięki badaniom i analizowaniem inwestycji, dążymy do rozszerzenia linii produktów, zwiększenia obrotów i rentowności. Strategia, według której działamy w ostatnich latach, funkcjonuje, osiągając obrót w wysokości 36 318 152 lei w 2018 roku. Nasza firma zainwestowała w ostatnich latach w import, modernizację, pracowników, rozwój i, co nie mniej ważne, w handel online. 100% produkowanych lub importowanych przez nas produktów można kupić na stronie www.pni.pl lub www.b2b.mo.ro (dla dystrybutorów), gdzie oferujemy szybki dostęp do informacji technicznych, akcji i promocji.

Nasz roczny wzrost został również odzwierciedlony w wielu przyznanych nagrodach. Wspominamy przykładowo:

  • Pierwsze miejsce w topowych firmach 2018 roku

Naszą ambicją jest zostać wiodącym importerem na rynku europejskim, uznanym za jakość usług oferowanych klientom oraz za trwałość relacji nawiązanych z partnerami.

 

Usługi

Serwis i pomoc techniczna

ONLINESHOP SRL koncentruje swoją działalność w trzech kierunkach: import, handel, usługi. Nasz dział serwisowy zapewnia młodym, dynamicznym i elastycznym inżynierom usługi montażu, instalacji, diagnozowania, naprawy i konserwacji wszystkich naszych produktów. Wykonujemy diagnostykę w mniej niż 48 godzin i szybko naprawiamy dowolny model stacji radiowej CB. Każdy produkt naprawiony przez nasz serwis ma 90-dniową gwarancję na naprawę. Nasi klienci mogą otrzymywać informacje o postępach w realizacji zamówienia.

Dlatego też opracowaliśmy złożony system, który wysyła powiadomienia o statusie produktu w serwisie (przybycie, odbiór przez inżyniera serwisu, status naprawy, wysyłkę). Koncentrujemy się na jakości naszych usług i zaspokajaniu potrzeb i wymagań naszych klientów. Za jakością naszych usług stoi cały zespół z wieloma umiejętnościami i specjalizacjami, od inżynierów, ekonomistów po programistów.

Nasz sukces wynika z efektywnego połączenia umiejętności, kompetentnego personelu, szerokiego portfolio produktów, z których część jest dystrybuowana wyłącznie przez nas, doświadczenia i umiejętności dostosowania się do potrzeb rynku.

 

Informacje kontaktowe i ogólne

 

depozit ONLINESHOP SRL

 

S.C. ONLINESHOP S.R.L

Siedziba główna: Ulica Olteniei, nr 26A, 610206, Piatra Neamț, Neamț
Punkt pracy: Ulica Olteniei nr 26A, 610206, Piatra Neamț, Neamț

Harmonogram pracy: Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Kom: 0724.517.984
Tel: 0333.401.142
Fax: 0333.401.141
Email: comenzi@mo.ro

IBAN: RO62RNCB0196122230010001
NIP.: RO16306031
REGON:  J27/513/2004