System fotowoltaiczny PNI GreenHouse H01

PNI GreenHouse H01 30W system fotowoltaiczny z akumulatorem 12V / 7Ah, USB / Radio / MP3, 2 żarówki LED

Akumulator AGM MW 7,2-12 12 V / 7,2 Ah

Cechy charakterystyczne: typ VLRA - bezobsługowy, używać przy siedzeniu w dowolnej pozycji, Długa żywotność, wysoki uzysk (w stosunku pojemności do rozmiaru), niski stopień samorozładowania. 7.2 MW-12S jest akumulatorem kwasowo-ołowiowym, który po instalacji działa bezobsługowo. Gazy powstające w procesie ładowania wewnątrz szczelnego pudełka zamieniają się w wodę, co eliminuje konieczność ponownego napełniania akumulatora. Dzięki technologii AGM „Absorbed Glass Mat” elektrolit oddzielany jest w przegródkach wykonanych z włókna szklanego, dzięki czemu akumulator można używać w dowolnej pozycji. Akumulator przeznaczony jest do stosowania w urządzeniach pełniących rolę buforowego źródła zasilania. W razie potrzeby można oczywiście wykorzystać go również jako źródło zasilania urządzeń przenośnych. Napięcie ładowania na końcu wynosi 14,4 - 15 VDC.
92,45 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-ACC712

Cechy wyróżniające: typ VLRA - zeroobsługowy, zastosowanie w dowolnej pozycji, długa żywotność, wysoka wydajność (w stosunku pojemności do rozmiaru), niski stopień samorozładowania. 7.2 MW-12S jest akumulatorem kwasowo-ołowiowym, który po instalacji działa bezobsługowo. Gazy powstające w procesie ładowania wewnątrz szczelnego pudełka zamieniają się w wodę, dzięki czemu nie ma potrzeby uzupełniania akumulatora. Dzięki technologii AGM „Absorbed Glass Mat” elektrolit oddzielany jest w przegródkach wykonanych z włókna szklanego, dzięki czemu akumulator można używać w dowolnej pozycji. Akumulator przeznaczony jest do stosowania w urządzeniach pełniących rolę buforowego źródła zasilania. W razie potrzeby można oczywiście wykorzystać go również jako źródło zasilania urządzeń przenośnych. Napięcie ładowania na końcu wynosi 14,4 - 15 VDC.

Akumulator AGM MW 7.2-12 12V/7.2Ah

bateria

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Akumulator AGM MW 7,2-12 12 V / 7,2 Ah
Twoja ocena
Funkcje baterii
Pojemność 7,2 Ah
Napięcie nominalne 12 V
Wymiary/waga 151 x 65 x 94 mm 2,1 kg
Typ Baterii Walne Zgromadzenie VRLA
Temperatura robocza -20°C...+50°C
Inny - Rezystancja wewnętrzna (akumulator w pełni naładowany): 35 mΩ - Złącza: Fast-on 187 (T1) - Maksymalny prąd ładowania: 2 A - Maksymalny prąd rozładowania (przez 5s): 80 A
Wyposażenie w cenie
Bateria 1 p.n.e


Podobne produkty