System fotowoltaiczny PNI GreenHouse H01

PNI GreenHouse H01 30W system fotowoltaiczny z akumulatorem 12V / 7Ah, USB / Radio / MP3, 2 żarówki LED

Akumulator AGM MW 7,2-12 12 V / 7,2 Ah

Cechy charakterystyczne: typ VLRA - bezobsługowy, używać z siedzeniem w dowolnej pozycji, Długa żywotność, wysoka wydajność (w stosunku pojemność vs wielkość), niski wskaźnik samorozładowania. 7.2 MW-12S to akumulator kwasowo-ołowiowy, który po zainstalowaniu działa bez konserwacji. Gazy powstające w procesie ładowania zamieniają się w wodę w szczelnie zamkniętej obudowie, dzięki czemu nie ma konieczności uzupełniania baterii. Dzięki technologii AGM „Absorbed Glass Mat” elektrolit jest rozdzielany w komorach wykonanych z włókna szklanego, dzięki czemu akumulator może być używany w dowolnej pozycji. Akumulator został zaprojektowany do stosowania w urządzeniach pełniących rolę buforowego źródła zasilania. W razie potrzeby możliwe jest oczywiście również wykorzystanie go jako źródła zasilania dla urządzeń przenośnych. Napięcie ładowania na końcu wynosi 14,4 - 15 VDC.
100,60 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-ACC712

Charakterystyczne cechy: typ VLRA - bezobsługowy, zastosowanie w dowolnej pozycji, długa żywotność, wysoka wydajność (w stosunku do pojemności vs. rozmiar), niski współczynnik samorozładowania. 7.2 MW-12S to akumulator kwasowo-ołowiowy, który po zainstalowaniu działa bez konserwacji. Gazy powstające w procesie ładowania zamieniają się w wodę w szczelnie zamkniętej obudowie, dzięki czemu nie ma konieczności uzupełniania baterii. Dzięki technologii AGM „Absorbed Glass Mat” elektrolit jest rozdzielany w komorach wykonanych z włókna szklanego, dzięki czemu akumulator może być używany w dowolnej pozycji. Akumulator został zaprojektowany do stosowania w urządzeniach pełniących rolę buforowego źródła zasilania. W razie potrzeby możliwe jest oczywiście również wykorzystanie go jako źródła zasilania dla urządzeń przenośnych. Napięcie ładowania na końcu wynosi 14,4 - 15 VDC.

Akumulator AGM MW 7,2-12 12V / 7,2Ah

bateria

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Akumulator AGM MW 7,2-12 12 V / 7,2 Ah
Twoja ocena
Cechy baterii
Pojemność 7,2 Ah
Napięcie nominalne 12V
Wymiary/waga 151x65x94mm 2,1 kg
Typ Baterii VRLA WZA
Temperatura robocza -20ºC...+50ºC
Inny - Rezystancja wewnętrzna (w pełni naładowany akumulator): 35 mΩ - Złącza: Fast-on 187 (T1) - Maksymalny prąd ładowania: 2 A - Maksymalny prąd rozładowania (przez 5s): 80 A
Wyposażenie w zestawie
Bateria 1 p.c


Podobne produkty