Bezprzewodowy czujnik gazu PNI SafeHouse HS110

Bezprzewodowy czujnik gazu PNI SafeHouse HS110 kompatybilny z bezprzewodowym systemem alarmowym PNI SafeHouse HS600 i HS650

Bezprzewodowy styk magnetyczny PNI SafeHouse HS002

Bezprzewodowy kontaktron PNI SafeHouse HS002 do systemów alarmowych

Pilot PNI SafeHouse HS190 do bezprzewodowych systemów alarmowych, funkcje uzbrajania, rozbrajania, częściowego uzbrojenia, alarmu napadowego

Pilot PNI SafeHouse HS190 do bezprzewodowych systemów alarmowych, 1 szt., kompatybilny z systemami alarmowymi PNI SafeHome PT700, PNI SafeHouse HS600, PNI SafeHouse HS650.
25,07 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-A019

Pilot PNI SafeHouse HS190

Pilot do uzbrajania/rozbrajania bezprzewodowego systemu alarmowego

PNI SafeHouse HS190 to pilot kompatybilny z bezprzewodowymi systemami alarmowymi, takimi jak PNI SafeHome PT700 , PNI SafeHouse HS60 i PNI SafeHouse HS650 .

4 klawisze na pilocie umożliwiają:
- uzbrajanie systemu alarmowego, gdy wychodzisz z domu. Wszystkie czujniki są sparowane z uzbrojeniem systemu alarmowego i wygenerują alarm, jeśli zostaną uruchomione.
- rozbrojenie systemu alarmowego po powrocie do domu. Wszystkie czujniki sparowane z systemem alarmowym rozbroją się, ich wyzwolenie nie będzie już powodować alarmu.
- częściowe uzbrojenie systemu, gdy jesteś w domu. Tylko czujniki zaprogramowane na częściowe uzbrojenie wywołają alarm. Zwykle są to czujniki okienne lub drzwiowe w miejscach, do których nie chodzisz, gdy jesteś w domu.
- SOS lub alarm paniki w przypadku włamania. Zachowanie systemu alarmowego w funkcji SOS różni się w zależności od systemu.

Dodatkowe czujniki i akcesoria do systemów alarmowych

Piloty PNI SafeHouse HS190 są częścią gamy akcesoriów i dodatkowych czujników, które można dodać do systemu alarmowego: czujniki gazu, czujniki dymu, czujniki ruchu, czujniki okien/drzwi, czujniki zalania itp. które uzupełniają bezpieczeństwo Twojego domu.

Pilot PNI SafeHouse HS190

Prezentacja wideo

Wireless Alarm System PNI SafeHouse HS550 Wifi GSM 3G

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pilot PNI SafeHouse HS190 do bezprzewodowych systemów alarmowych, funkcje uzbrajania, rozbrajania, częściowego uzbrojenia, alarmu napadowego
Twoja ocena
Pakiet zawiera
Zdalny TAk
Identyfikacja produktu
Kod produktu PNI-A019
Kolor Biały
Typ akcesoriów Zdalny
Funkcje zdalnego sterowania
Liczba przycisków 4 przyciski
Częstotliwość pracy 433 MHz
karmienie 1 x bateria CR2025 3 V
rozmiar 56X32X7mm
Waga 16 grPNI-A019
Lang Rodzaj Imię Połączyć
EU10 Instrukcja obsługi User manual EU10 Link
EU2 Deklaracja zgodności Declaration of conformity EN, RO Link
EU2 Instrukcja obsługi User manual EN, RO Link
Podobne produkty