PNI MC4 matka-ojciec

PN4 MC4 męski-męski wtyk PNI ustawiony na 4-6 mm kabel słoneczny

Kit2

Zestaw do montażu dachowego arkusza PNI na 2 panele fotowoltaiczne

PN1 MC4 Y Złącze wtykowe Zestaw 4-6 mm kabel słoneczny mama

Złącze słoneczne typu "Y" typu MC4 składa się z podwójnego rozdzielacza T i klasycznego złącza MC4. Typ złączy MC4-T jest szczególnie używany do równoległego połączenia paneli fotowoltaicznych. Proszę przeanalizować schemat połączeń paneli fotowoltaicznych równolegle (mały obraz). Aby połączyć dwa panele fotowoltaiczne równolegle, potrzebujemy złącza, które ma dwa wejścia i jedno wyjście. Złącza mają dwa typy NEGATYWNE i POSITIV lub plus i minus, nazwane popularnym terminem przez ich profil "mos i baba". MC4 oznacza wielopinowy kontakt o średnicy 4 mm. Jest również sprzedawany w zestawie ogniw fotowoltaicznych i osobno.
46,22 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
PNI-SOLMC4SP
0001

MC4 = wielostykowy z pinem 4mm. Złącze solarne MC4 typu „Y” składa się z rozdzielacza podwójnego T oraz klasycznego złącza MC4. Złącze typu MC4-T wykorzystywane jest przede wszystkim do profesjonalnego łączenia równoległego paneli fotowoltaicznych.

Aby móc połączyć równolegle dwa panele fotowoltaiczne, potrzebujemy złącza, które ma dwa wejścia i jedno wyjście. Złącza są dwojakiego rodzaju, UJEMNE i DODATNIE lub plus i minus.
Sprzedawany jest również w zestawie fotowoltaicznym solarnym oraz osobno.

0002
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PN1 MC4 Y Złącze wtykowe Zestaw 4-6 mm kabel słoneczny mama
Twoja ocena
Ogólna charakterystyka
parametry techniczne Maks. 30A (w zależności od rodzaju kabla i temperatury otoczenia zgodnie z IEC 60364-5-523) Napięcie systemu max. 1000 V Stopień ochrony IP67, gdy łatwe podłączenie i instalacja System blokowania "fixed in" Klasa ochrony II Zakres temperatur - 40 st. C ... + 90 st. C